Dj Alekss piedāvā

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi.

Čau, te DJ Alekss! Priecājos, ka iegriezies ciemos!

Iepazīsimies! Esmu profesionāls pasākumu dīdžejs ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Spēlēju gan korporatīvos pasākumos, gan privātās un kāzu ballītēs. Lielākie klienti, kas izmantojuši manus pakalpojumus ir: SEB banka, Mc’Donalds Latvija, Henkel, Kolonna, Toyota Baltic, Tieto, Saliena Golf…

Ar ko es atšķiros no citiem DJ? Ar to, ka varu veiksmīgi nospēlēt ļoti dažādas ballītes, – vai tas būtu korporatīvais pasākums, sporta spēles, privātā vai kāzu ballīte. Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze palīdz ātri uzķert publiku un attiecīgi pielāgot muzikālo materiālu.

Spēlēju visdažādāko mūziku, vadoties pēc pasākuma specifikas un kopējās noskaņas. Mans uzskats ir – muzikālo izvēli lielā mērā nosaka publika, un attiecīgi pēc tās arī vados.

Kas tad šobrīd ir pieprasīts ballītēs? Visskautkas – sākot ar pazīstamiem deju mūzikas gabaliem, “karstiem” ballīšu hītiem un Latino ritmiem, līdz rokam, retro un jau nedaudz piemirstiem grāvējiem; pa vidu, protams, pašmāju mūzika, kas vienmēr ir pieprasīta.

Īsumā rezumējot – spēlēju pasākuma noskaņai atbilstošu, pozitīvu un atpazīstamu mūziku. Vairāk kā 10 000 īpaši atlasītu dziesmu kolekcija, kas regulāri tiek papildināta, dod savas priekšrocības.

Līdzās dīdžeja pakalpojumiem piedāvāju Jūsu pasākuma vajadzībām arī nepieciešamo skaņas un gaismas tehniku. Vai tas ir korporatīvais vai tematiskais pasākums, darbinieku ballīte ofisā, kāzas vai sporta spēles – droši jautājiet!

Izdevusies ballīte garantēta!

DJ Alekss
Pasākumu dīdžejs
E-pasts: Dj@DjAlekss.lv
Tālr. + 371 29395163