Dj Alekss piedāvā

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi

 

DJ ALEKSS, dīdžejs, djČau, te DJ Alekss! Ja meklējat dīdžeju foršai ballītei, tad, iespējams, esat nonākuši pareizajā vietā! Iepazīsimies!

Esmu profesionāls pasākumu dīdžejs ar  10 + gadu pieredzi. Spēlēju gan korporatīvos pasākumos, gan privātās un kāzu ballītēs. Lielākie korporatīvo pasākumu klienti: SEB banka, Mc’Donalds Latvija, Financebroker, Kolonna, Citrus Solutions, Saliena Golf…

Ar ko atšķiros no citiem DJ? Ar to, ka varu veiksmīgi nospēlēt ļoti dažādas ballītes, – vai tas būtu korporatīvais pasākums, ballīte ofisā, dzimšanas dienas vai kāzu ballīte. Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze man palīdz ātri uzķert publiku un attiecīgi pielāgot muzikālo materiālu.

Spēlēju visdažādāko mūziku, vadoties pēc pasākuma specifikas un kopējās noskaņas. Mans uzskats ir – muzikālo izvēli lielā mērā nosaka publika un pēc tās arī vados. Cenšos neaizrauties ar ballētāju gaumes horizontu paplašināšanu vai eksperimentiem ar specifiskiem žanriem. Ballītēs nepieciešama labi pazīdj pasākumam, labs dīdžejs, didzejsstama un iemīļota mūziku. Vai ne?

Kas tad šobrīd ir pieprasīts? Sākot ar pazīstamiem deju mūzikas gabaliem, “karstiem” ballīšu hītiem un Latino ritmiem, līdz rokam, 90′ un jau nedaudz piemirstiem grāvējiem, pa vidu, protams, pašmāju mūzika, kas vienmēr ir pieprasīta. Īsumā rezumējot – spēlēju pasākuma noskaņai atbilstošu, pazīstamu un spektrā plašu mūziku. Daudzu gadu gaitā īpaši atlasīta dziesmu kolekcija, kas regulāri tiek papildināta, dod savas priekšrocības!

Līdzās dīdžeja pakalpojumiem piedāvāju Jūsu pasākuma vajadzībām nepieciešamo skaņas un gaismas tehniku. Vai tas ir korporatīvais vai tematiskais pasākums; privāta ballīte vai kāzas; Ziemassvētku balle vai sporta spēles –  jautājiet droši!

Izdevusies ballīte garantēta!

DJ Alekss
Pasākumu dīdžejs
E-pasts: vl.ss1529596235kelAj1529596235D@jD1529596235
Tālr. + 371 29395163

dj dīdžejs alex