Mūzika, skaņas un gaismas tehnika

Skaņas tehnika.

Ja rīkojat nelielu ballīti līdz 20 viesiem, vai grandiozu pasākumu ar 200 svinētājiem, piemeklēšu Jums nepieciešamo skaņas tehnikas jaudu. Piedāvāšu risinājumus specifiskiem pasākumiem – sporta spēlēm, Ziemassvētku ballei, pasākumam brīvā dabā, slidotavā, baseinā, kaut vai uz kuģīša …

Gaismas un gaismas efekti.

Vai tā ir kompānijas jubileja, kāzu ballīte vai korporatīvais pasākums, labi iederas dažādi gaismas efekti kā stilīgs papildinājums līdzās ierastajiem krāsainajiem prožektoriem. Gaismas efekti kopā ar krāsainajiem prožektoriem padarīs Jūsu pasākuma atmosfēru daudz brīvāku un rosinās uz dejām arī kūtro ballītes apmeklētāju daļu; jā jā, Jūs taču zināt tos, kas nekad nedejo:)!

Muzikālais formāts.

Mūzikas formātu parasti pielāgoju vadoties pēc publikas, turklāt, to ir iespējams iepriekš apspriest. Muzikālā formāta izvēle atšķirsies korporatīvā pasākuma gadījumā no kāzu ballītes. Tāpat sporta spēlēs tā būs savādāka – daudz dinamiskāka un “trakāka”, nekā smalkā pieņemšanas pasākumā, kur dominēs neuzkrītoša bet gaumīga fona mūziku.

Specifisku pasākumu gadījumā piemeklēšu atbilstošu mūziku, vai tas būtu Disco, meksikāņu, Latino vai, piemēram, Martini, James Bond, retro, vai čigānu stilā ieturēts pasākums. Muzikālais materiāls Jūs jau gaida!

 

Zemāk noklausāmi dažādi mūzikas fragmentiņi.

Aktuālie hīti. Pēdējo gadu lielākie hīti!

Girls Party. Mūzika meiteņu ballītei!

40+ Party. Vienojoša mūzika pieaugušiem ballētājiem!

 

Mūzika tematiskiem pasākumiem

 

Retro Party. Ballīte ar gaumi, 60′ gadu stilā!