Jautājumi un atbildes

Šeit apkopoti Jūsu biežāk uzdotie jautājumi! 

 

Vai spēlējat uzņēmuma darbinieku ballēs, korporatīvajos pasākumos?

Jā, protams, un ļoti bieži! Ir iekrāta liela pieredze. Te varat apskatīt manis spēlēto korporatīvo pasākumu sarakstu un bildes/video: PASĀKUMI.

Ir izveidojusies laba sadarbība ar dažādiem pasākuma vadītājiem, dejotājiem un fotogrāfiem. Jautājiet, atbildēšu! DJ Alekss Tālr.: 29395163

Vai Jūs braucat ar savu skaņas aparatūru?

Jap! Piedāvājumā ietilpst arī skaņas tehnika. Respektīvi, esmu dīdžejs, kurš ierodas ar visu ballītei nepieciešamo – dj tehniku, skaņas un gaismas tehniku. Jums vairs ne par ko nav jāuztraucas! Ja Jums paredzēta arī dzīvā grupa, arī tādā gadījumā varu piedāvāt visu, kas nepieciešams grupas apskaņošanai.

Kāds ir jūsu piedāvājums kompānijas sporta spēlēm?

Piedāvājums ir ļoti plašs un konkrēts – atbilstoša mūzika sākot no spēļu atklāšanas brīža, līdz apbalvošanai un, protams, pēcāk līdz rītam vai Jūsu izvēlētam laikam!

Nodrošinu dinamisku, sportisku un aktīvu, bet ne pārspīlēti skaļu (kas nav mazsvarīgi ) mūziku spēļu norises laikā (nesatraucieties, pasākuma vadītājs tiks nodrošināts ar bezvadu mikrofonu un viņa runātais tiks sadzirdēts)! Arī sportojamās teritorijas apskaņošana tiks nodrošināta, vārdu sakot, pilns komplekts jautram garastāvoklim (sorry, 100% saulainu laiku gan negarantēju 🙁 ).

Un pēcāk, pēc uzvarētāju sumināšanas un vakariņam – vienojoša ballīte visiem sportotājiem neatkarīgi no vecuma un gaumes! Ideālā variantā zem skaidras debess, svaigā gaisā!

Jautā droši Tālr.: 29395163

Mūsu pasākumā būs daudzi cittautieši!

Esmu tieši specializējies šādu pasākumu spēlēšanā! Ir spēlēti ļoti daudzi pasākumi, biežāk ar viesiem no Anglijas, Beļģijas, Vācijas, Zviedrijas, Austrālijas, Indijas, un pat no Irānas un Gvatemalas…
Tas liek nopietnāk gatavoties, būtiski ietekmē mūzikas izvēli. Tādos gadījumos parasti latviešu mūzika tiek spēlēta mazāk, vai pat pavisam nemaz. Pārsvarā uzsvars ir uz ārzemju gabaliem, kas visiem labi pazīstami un darbojas kā vienojošais elements. Spēlēta tiek arī attiecīgās valsts mūzika, atkarībā pēc situācijas. Mans novērojums ir tāds, ka biežāk vietējie pavelkas pie attiecīgās valsts mūzikas, cittautieši pie mūsu – retāk. Un jāpiezīmē, – šādas ballītes parasti uzsākt ir vieglāk, jo bieži ārzemju viesi atraisās ātrāk, ir daudz aktīvāki par mūsējiem!

Kā mēs varam Jūs rezervēt, ja paši nedzīvojam Latvijā!?

Ļoti vienkārši, tā nebūs problēma! Uzrakstiet E-pastu: vl.im1516423245ujopl1516423245akapj1516423245d@jd1516423245, un tālāk jau mēs izrunāsim ko un kā. Šī ir ierasta prakse starptautisko kāzu ballīšu gadījumos. Noteikti sarunāsim arī tikšanos Jums piemērotā laikā, kad būsiet Latvijā!

Vai Jūs spēlējat arī starptautiskās kāzās? Mana otra pusīte ir ārzemnieks!

Spēlēju un varētu teikt, ka esmu tieši specializējies šāda veida kāzu pasākumos. Pēdējo gadu laikā ir spēlēts ļoti daudzās multikulturālajās kāzās ar viesiem no Anglijas, Francijas, Zviedrijas, Vācijas, Dānijas un pat tādām eksotiskām valstīm, kā Indija, Senegāla, Irāna. Jāatzīst, ka tas nav vienkāršs uzdevums, prasa zināmu pieredzi un izjūtu. Šajā sakarā varat aplūkot manu speciāli priekš kāzu pakalpojumu portāla precos.lv sagatavotu rakstu par šo tēmu. RAKSTS IR ŠEIT

Cik maksā Jūsu DJ pakalpojumi?

Par cenu parasti vienojamies privāti, un tā ir atkarīga no dažādiem faktoriem – pasākuma specifika,  datums, svinību vieta, spēlēšanas laiks, papildus vēlmēs (gaismas efekti, radiomikrofoni…). Par pasākumu dienas laikā vai līdz 24.00 – cena būs zemāka. Vislabākais ir protams sazvanīties pa tālruni 29395163 vai rakstīt E-pastu: vl.ss1516423245kelaj1516423245d@jd1516423245

P.S. Ja meklējat pašu lētāko variantu, un zemas izmaksas ir pats svarīgākais Jūsu izvēlē, tad es nebūšu īstais.

Kur varam meklēt atsauksmes par Jūsu DJ darbību?

Tā ir ļoti prātīga doma, noskaidrot ko vairāk par izvēlēto DJ savai ballītei! Lai vēlāk nav pārsteigumi! Attiecībā uz mani varu Jums ieteikt apjautāties kādam no saviem draugiem, paziņām, kolēģiem, tā kā esmu spēlējis samēra daudz korporatīvās un privātās, tai skaitā arī kāzu ballītes! Vai arī varat apmeklēt portālu precos.lv, kur ir oficiāli reģistrētas atsauksmes par manu darbu. Te arī būs links: ATSAUKSMES PAR DJ ALEKSS

Arī Facebook lapā ir apskatāmas manu klientu atsauksmes FACEBOOK ATSAUKSMES

 

Vai spēlējat tematiskajās ballītēs?

Jā! Disko ballītes, pasākumi James Bond, meksikāņu gaumē, Retro, Rock’n’Roll, čigānu, Latino, Martini stilā… Lūdzu, speciālā mūzika ir jau atlasīta. Droši jautājiet. Tālrunis 29395163.

Šeit atsevišķi gatavās mūzikas fragmenti tematiskajiem pasākumiem:

Latino ritmi. Latino piesitiens tropiskai Havaju stilā ieturētai ballītei!

Rock party. Ballīte modernā un klasiskā roka stilā.

Retro Party. Ballīte ar gaumi, 60′ gadu stilā!

Kādu mūziku tu spēlē? Vai pieņemat arī mūsu vēlmes?

Mūziku spēlēju vadoties pēc publikas, ļoti plašā spektrā. Manā fonotēkā ir atlasīts labākais no visdažādākajiem žanriem – roka, latino, aktuālajiem hītiem, retro, disko un, protams, latviešiem. Īsāk sakot, spēlēju pozitīvu, labi pazīstamu un dejojamu mūziku!
Fonotēka sastāv no vairāk kā 10 000 speciāli atlasītu dziesmu kolekcijas. Pirms Jūsu pasākuma ir iespējams vienoties par muzikālo virzienu, Jūs pat varat sastādīt nelielu vēlamo dziesmu sarakstu. Jūsu gaumi un vēlmes noteikti ņemšu vērā. Galu galā, taču Jūsu ballīte!

Šeit daži fragmentiņi ieskatam no manis spēlētās mūzikas:

Mūsdienu hīti. Pēdējo gadu lielākie hīti!

LV mūzika. Labākais no pašmāju mūzikas.

Ballīšu klasika. Iemīļoti grāvēji no senākas un ne tiks senas pagātnes.

Kā ir ar garantiju, vai slēdzat līgumu?

Tā kā nereti prasu avansu par rezervāciju (parasti par kāzu ballīti), tad piedāvāju slēgt līgumu-vienošanos. Bieži pietiek ar vienošanos caur epastu, bet gadījumā, ja Jūs savam sirdsmieram vēlaties līgumu, to arī var noslēgt. Standarta līgums ir pieejams. Tas kalpo kā garantija, ka 100% nodrošināšu jums pakalpojumu.

Līdz cikiem parasti tu spēlē?

Par spēlēšanas ilgumu mēs varam vienoties iepriekš, un tas ir atkarīgs no pasākuma specifikas un jūsu iecerēm. Vairums gadījumos spēlēju līdz 3.00-4.00 naktī. Gadījumā, ja dejas sit augstu vilni, vienmēr varam sarunāt kādu papildus stundu uzspēlēt.

Kādu mūziku tu nespēlē?

Kaut arī esmu atvērts visdažādākajiem mūzikas stiliem, ir lietas, kuras tomēr nespēlēju:

1) Krievu popsu ar dažiem izņēmumiem (visas tās lētās “ļubi miņa”);
2) Klubu mūziku, tā saucamo “tuc tuc” mūziku;
3) Šlāgeri, izņemot atsevišķas klasiskās vērtības Raimonda Paula izpildījumā un tikai īpašās situācijās ;
4) Lauku diskotēku grāvējus (A-Eiropa, Tranzīts, Fragments +…).