Dj Alekss piedāvā

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi

DJ ALEKSS, dīdžejs, djČau, te DJ Alekss! Ja meklējat dīdžeju savai superballītei, tad, iespējams, esat nonākuši pareizajā vietā!

Iepazīsimies! Esmu profesionāls pasākumu dīdžejs ar teju 15 gadu pieredzi. Spēlēju gan korporatīvos pasākumos, gan privātās un kāzu ballītēs. Lielākie korporatīvie klienti: SEB banka, Bureau Veritas Latvia, Financebroker, Citrus Solutions, Saliena Golf… Parasti ar klientiem, kas izvēlas manus pakalpojumus izveidojas ilgstoša un draudzīga sadarbība.

Ar ko tad atšķiros no citiem DJ? Ar to, ka varu veiksmīgi nospēlēt ļoti dažādas ballītes, – vai tas būtu korporatīvais pasākums, burziņš ofisā, dzimšanas dienas vai kāzu ballīte. Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze palīdz ātri uzķert publiku un attiecīgi pielāgot muzikālo materiālu.

Spēlēju visdažādāko mūziku, vadoties pēc pasākuma specifikas un kopējās noskaņas. Uzskatu, ka muzikālo izvēli lielā mērā nosaka publika un pēc tās arī vados. Cenšos neaizrauties ar ballētāju muzikālās gaumes paplašināšanu vai eksperimentiem ar specifiskiem žanriem. Ballītēs nepieciešama labi atpazīdj pasākumam, labs dīdžejs, didzejsstama un iemīļota mūziku. Vai ne tā?

Kas tad šobrīd ir pieprasīts? Sākot ar pazīstamiem deju mūzikas gabaliem, “karstiem” ballīšu hītiem un Latino ritmiem, līdz rokam, 90′ un jau nedaudz piemirstiem grāvējiem, pa vidu, protams, pašmāju mūzika, kas vienmēr ir pieprasīta. Īsumā rezumējot – spēlēju pasākuma noskaņai atbilstošu, pazīstamu un dažādu mūziku. Daudzu gadu gaitā īpaši atlasīta dziesmu kolekcija, kas regulāri tiek papildināta dod savas priekšrocības!

Līdzās dīdžeja pakalpojumiem piedāvāju Jūsu pasākuma vajadzībām nepieciešamo skaņas un gaismas tehniku. Vai tas ir korporatīvais vai tematiskais pasākums; privāta ballīte vai kāzas; āra pasākums vai sporta spēles –  jautājiet droši!

Ballīte garantēta!

DJ Alekss
Pasākumu dīdžejs
E-pasts: vl.ss1534643836kelAj1534643836D@jD1534643836
Tālr. + 371 29395163

dj dīdžejs alex