Dj Alekss piedāvā

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi

DJ ALEKSS, dīdžejs, djČau! Meklējat dīdžeju savai gaidāmajai superballītei? Iespējams, esat nonākuši pareizajā vietā!

Iepazīsimies! Esmu profesionāls pasākumu dīdžejs ar teju 15 gadu pieredzi. Spēlēju gan korporatīvos pasākumos, gan privātās un kāzu ballītēs. Lielākie korporatīvie klienti: SEB banka, AGA, Bureau Veritas Latvia, Radisson Blu Daugava, Citrus Solutions… 

Ar ko tad atšķiros no citiem DJ? Ar to, ka varu veiksmīgi nospēlēt ļoti dažādas ballītes, – vai tas būtu korporatīvais pasākums, pasēdēšana ofisā, dzimšanas dienas vai kāzu ballīte. Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze palīdz ātri uzķert publiku un attiecīgi pielāgot muzikālo materiālu. Spēlēju visdažādāko mūziku, vadoties pēc pasākuma specifikas un kopējās noskaņas. Uzskatu, ka muzikālo izvēli lielā mērā nosaka publika un pēc tās arī vados. Tāpēc cenšos neaizrauties ar ballētāju muzikālās gaumes paplašināšanu vai eksperimentiem ar specifiskiem žanriem. Ballītēs nepieciešama labi atpazīstama un iemīļoDJ ALEKSSta mūzika. Vai ne tā?

Kas tad šobrīd ir pieprasīts? Sākot ar pazīstamiem deju mūzikas gabaliem, “karstiem” ballīšu hītiem un Latīņamerikas ritmiem, līdz rokam un jau nedaudz piemirstiem grāvējiem, pa vidu, protams, pašmāju mūzika, kas vienmēr ir pieprasīta. Īsumā rezumējot – spēlēju pasākuma noskaņai atbilstošu, pazīstamu un jautru noskaņu radošu mūziku. Daudzu gadu gaitā īpaši atlasīta dziesmu kolekcija, kas regulāri tiek papildināta dod savas priekšrocības!

Līdzās dīdžeja pakalpojumiem piedāvāju Jūsu pasākuma vajadzībām nepieciešamo skaņas un gaismas tehniku. Vai tas ir korporatīvais vai tematiskais pasākums; privāta ballīte vai kāzas; Ziemassvētku balle vai sporta spēles –  jautājiet droši!

Izdevusies ballīte garantēta!

DJ Alekss
Pasākumu dīdžejs
E-pasts: Dj@DjAlekss.lv
Tālr. + 371 29395163

dj dīdžejs alex

Sūti savu jautājumu, skaties labajā apakšējā stūrī FB messenger!