Mūzika, skaņas un gaismas tehnika

Skaņas tehnika. Dīdžejs korporatīvajam pasākumam

Ja rīkojat nelielu ballīti līdz 20 viesiem, vai grandiozu pasākumu ar 2dj tehnika, tumbas, dīdžejs ar tehniku00 svinētājiem, piemeklēšu Jums nepieciešamo skaņas tehnikas jaudu. Piedāvāšu risinājumus specifiskiem pasākumiem – sporta spēlēm, Ziemassvētku ballei, pasākumam brīvā dabā, slidotavā, baseinā, kaut vai uz kuģīša …

Gaismas un gaismas efekti.

Vai tā ir kompānijas jubileja, kāzu ballīte vai korporatīvais pasākums, labi iederas dažādi gaismas efekti kā stilīgs papildinājums līdzās ierastajiem krāsainajiem prožektoriem. Gaismas efekti kopā ar krāsainajiem prožektoriem padarīs Jūsu pasākuma atmosfēru daudz brīvāku un rosinās uz dejām arī kūtro ballītes apmeklētāju daļu; jā jā, Jūs taču zināt tos, kas nekad nedejo:)!

Muzikālais formāts. Dīdžejs korporatīvajam pasākumam

Mūzikas formātu parasti pielāgoju vadoties pēc publikas, turklāt, to ir iespējams iepriekš apspriest. Muzikālā formāta izvēle atšķirsies korporatīvā pasākuma gadījumā no kāzu ballītes. Tāpat sporta spēlēs tā būs savādāka – daudz dinamiskāka un “trakāka”, nekā smalkā pieņemšanas pasākumā, kur dominēs neuzkrītoša, bet gaumīga fona mūziku.

Specifisku pasākumu gadījumā piemeklēšu atbilstošu mūziku, vai tas būtu Disco, meksikāņu, Latino vai, piemēram, Martini, James Bond, retro, vai čigānu stilā ieturēts pasākums. Muzikālais materiāls Jūs jau gaida!

 

Zemāk noklausāmi mūzikas fragmentiņi. Dīdžejs korporatīvajam pasākumam

Nepārprotiet, dziesmas ballītē tiek spēlētas pilnā garumā, zemāk noklausāmi tikai saīsināti fragmenti.

LV mūzika. Labākais no pašmāju mūzikas.

Ballīšu klasika. Iemīļoti grāvēji no senākas un ne tiks senas pagātnes.

Party Rock. Roka hīti ballītes kulminācijai.

Latino ritmi. Latino piesitiens tropiskai Havaju stilā ieturētai ballītei!

 

Šeit esmu sagatavojis Spotify playlistus ar speciāli atlasītu mūziku dažāda stila pasākumiem. Šis tad būtu aptuvens ieskats, kas varētu skanēt Jūsu iecerētajā ballītē manā izpildījumā! Dīdžejs korporatīvajam pasākuma