Tematiskās ballītes

Meklējat dīdžeju tematiskai ballītei?

Vai tā būtu James Bond, Mafijas, Latino, Disko, Rokenrola, Čigānu vai kādā citā stilā, – mūzika un DJ jūs jau gaida! Zemāk ir aplūkojamas vairākas speciāli atlasītas un pārbaudītas mūzikas kolekcijas, kas ilustrē muzikālo saturu Jūsu izvēlētajai tematiskajai ballītei.

 

Mūzika ballītei Rock stilā

Plānojas ballīte Rock stilā? Te būs neliels ieskats, kas Jūs sagaida, ja izvēlēsieties ar mani sadarboties!

Zemāk ir Youtube playlists ar speciāli atlasītām un labi pārbaudītām rokdziesmām, kas labi iederēsies kārtīgā Rock pasākumā!

dīdžejs roka stilā

dīdžejs roka stilā

dj rok pasākumam

Piedāvājums ballītei Čigānu/Balkānu stilā

Ja Jums plānojas pasākums trakulīgā Balkānu čigānu stilā, tad varu jums piedāvāt satriecošu un vairākos šādos pasākumos pārbaudītu mūzikas izlasi. Mūzika ir rūpīgi atlasīta un sagatavota, lai attiecīgais noskaņojums būtu neaizmirstams! Daļu no speciāli atlasītās mūzikas Jūs varat noklausīties šeit zemāk. Apskatei pieejams links uz Spotify un Youtube. Ja mūzika Jums šķiet tas ko meklējat, tad dodiet ziņu un vienosimies par sadarbību. Tālrunis 29395163 epasts mailto:dj@djalekss.lv      ballīte čigānu Balkānu stilā

 

YOUTUBE PLAYLISTS

tematiskās ballītes, dj tematiskajai ballitei

ballīte čigānu Balkānu stilā

Ballīte Retro stilā

Šeit esmu apkopojis muzikālo materiālu, ko varu Jums piedāvāt ballītei 60′ gadu retro vai rokenrola stilā. Īpaši atlasīta 60′ un 70′ gadu mūzika, kas uzburs Jūsu pasākuma to retro noskaņu, derēs arī pasākumam mafija stilā.  retro mūzika

 

dj alekss good party dj

Mūzika ballītei Disko stilā

Plānojas pasākums disko stilā? Neskaitāmos pasākumos pārbaudīta un novērtēta disko mūzika. Rezervē savu ballīti jau tagad – tālr.: 29395163.

 

DJ ALEKSS

Labākais no LV mūzikas

Daudzu gadu gaitā korporatīvajos pasākumos un kāzu vai dzimšanas dienu ballītes pārbaudīta latviešu mūzika dažādām paaudzēm. Ja jums ir apnicis “ballējam neguļam”, tad šis formāts būs ļoti piemērots gan vecam, gan jaunam.

Vēlaties lai Jūsu ballītē skan šāda un līdzvērtīga pašmāju mūzika – droši rakstiet vai zvaniet. Tālr.: 29395163  epasts dj@djalekss.lv

 

dj alekss, dj alex

Ballīšu hīti. Labākais no pēdējās desmitgades.

Šajā Spotify playlistā esmu apkopojis labākos un karstākos pēdējās desmitgades hītus. Dziesmas ir īpaši atlasītas un pārbaudītas neskaitāmos pasākumos.

Ja vēlaties, lai Jūsu ballītē skan mūsdienīga mūzika, tad rakstiet vai zvaniet. Tālr.: 29395163  epasts dj@djalekss.lv

ballīšu hītu dīdžejs

 

ballīšu hītu dīdžejs

dj alekss mūsdienīga mūzika